رقيب مگان وارد بازار شد


کد خبر: 739    تاریخ خبر: 1389/4/7 « برگشت

رقيب مگان وارد بازار شد


رقيب مگان وارد بازار شد

اكونيوز:شرکت جيليران موتور نماينده شرکت جيلي چين در ايران محصولات اين شرکت را وارد خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاري اقتصادي ايران(econews.ir) شرکت جيليران فعاليت خود را با وارد کردن يکي از مدل هاي جيلي با نام EC7 آغاز کرده است. موتور اين خودرو1800 سي سي حجم و137اسب بخار قدرت دارد و پيش بيني مي شود با قيمت 35 تا 40 ميليون تومان به فروش برسد.
رقيب اين خودرو در بازار داخلي ايران از نظر قيمت و حجم موتور مگان است. در حالي که EC7 داراي 6 کيسه هوا، سان روف، مانيتور، ديويدي پلير، سيستم کنترل فشار تاير، ABSوEBD و گواهينامه4 ستاره ايمني اروپا به عنوان نخستين خودرو چيني است.
از اين محصول تا کنون 300 دستگاه وارد شده و البته پس از شماره گذاري فروش آنها آغاز خواهد شد. شرکت جيليران موتور برنامه دارد تا پايان سال 50 هزار دستگاه از EC7 را وارد کشور کند.
شرکت چيني جيلي 45 نوع محصول دارد که واردات همه نوع آن به ايران ممکن است. احتمالاََ پس از اين خودرو که در کلاس C قراردارد محصولاتي در کلاس d وsuv نيز به ايران وارد شود.
به نوشته عصر خودرو، گفتني است جيلي تمام سهام ولوو را خريده است و تصميم به پياده سازي تکنولوژي سوئدي ولوو در کارخانه جيلي ام گرند خود دارد. اين در حالي است که مرکز تحقيقات وتوسعه شرکت چيني جيلي در استراليا واقع شده است.
اين شرکت به دنبال بهره گيري از تکنولوژي کارخانه هاي ولوو براي توليد محصولات خود است، با شهرداري لندن قراردادي به منظور تامين تاکسي اين شهر براي بازهاي المپيک لندن منعقد کرده است، تاکسي هايي که از تکنولوژي روز بهره مي برند اما ظاهري شبيه به تاکسي هاي قديمي لندن دارند.


نظرات ارسال شده کاربران

مسئولیت نوشته‌ها بر عهده نویسندگان آنهاست و ثبت آنها به معنی تائید نظرات  نیست.

نام شما: *
ایمیل: *
نظر: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای اکونیوز محفوظ است.